23.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Rexhepi, përforcimi i radhës i Prizrenit

KB Ponte Prizreni po vazhdon me përforcimin e skuadrës për sezonin e ri.
Klubi prizrenas ka njoftuar këtë të premte për arritjen e marrëveshjes me Donat Rexhepin.
20-vjeçari së fundmi ishte te Sigal Prishtina, teksa ai është pjesë e Kombëtares U20 të Kosovës.
Rexhepi është i gjatë 198 centimetra dhe luan në pozitat 2/3.
Kujtojmë se Ponte Prizreni edhe përforcuar edhe me Meriton Ismailin e Ivan Koljevicin, teksa ka vazhduar bashkëpunimin me Urim Zenelajn.

Më Shumë

Begaj e përmbyll vizitën në Kosovë duke qëndruar tek Lidhja e Prizrenit

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, e ka përmbyllur vizitën në Kosovë duke qëndruar në Kompleksin e Lidhjes së Prizrenit. Kjo është vizita e tij e...

Hasi, vendi me numrin më të lartë të emigrantëve në Mbretërinë e Bashkuar

Daily Mail i ka kushtuar një reportazh, qytetit të Hasit, ose siç njihet ndryshe “Anglisë së vogël”. Vendit të cilit Mbretëria e Bashkuar, i ka...

Lajmet e Fundit