11.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Pronari i Chelsea shkon në Barcelonë, projektohen katër shkëmbimë lojtarësh

Pronari i Chelsea-t, Todd Boehly, fluturoi për në Barcelonë të enjten për të diskutuar një sërë transferimesh të mundshme.

Barcelona dëshiron mbrojtësit e krahut të Chelsea-t, Cesar Azpilicueta dhe Marcos Alonso dhe është e përgatitur të ofrojë lojtarë si pjesë e negociatave në vend që të paguajë.

Chelsea ka qenë i lidhur dhe me Frenkie de Jong, por ai do të preferon të bashkohet me Erik ten Hag te Manchester United.

Chelsea këtë merkato po kërkon të forcohet në të gjitha repartet. Blutë synojnë emra si Matthijs de Ligt nga Juventus, Cristiano Ronaldo nga Manchester United, si dhe Raheem Sterling, Nathan Ake dhe Oleksndr Zinchenko nga Manchester City.

/Albanianpost.com

Më Shumë

Asamblistja Kryeziu, qeverisjes në Rahovec: Pse po nisni projekte kur s’ka fonde të mjaftueshme

Sot Kuvendi Komunal i Rahovecit ka mbajtur mbledhjen e radhës, në të cilën është zhvilluar debat mes pushtetit dhe opozitës në këtë komunë për...

Arrestohet tiranasi, hakoi llogaritë e disa kosovarëve në Facebook e përfitoi mbi 100 mijë euro

Policia e Shqipërisë ka bërë të ditur se ka arrestuar një 28-vjeçar nga Tirana nën dyshimin se kishte hakuar llogaritë e Facebookut të disa...

Lajmet e Fundit