6.8 C
Prizren
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Rikthehet Superliga e Kosovës, java e 6-të nis me këtë takim

Pas pauzës dy javëshe, Superliga e Kosovës rikthehet në aksion.

Java e 6-të e Superligës fillon me ndeshjen tejet interesante, Arbëria-Ballkani.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 14:00 në stadiumin “Agron Rama” në Obiliq.

Arbëria për momentin është në pozitën e 3-të me 8 pikë, kurse Ballkani gjendet në pozitën e parë me 13 pikë.

Më Shumë

Sekuestrohen dhjetëra kavanozë mjaltë dhe 40 kg kaçkavall në Prevallë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të shtunën ka sekuestruar dhjetëra kavanozë mjaltë dhe 40 kilogramë kaçkavall në Prevallë të Prizrenit. Ato...

Raportohet për dy persona të zhdukur në Prizren

Policia në raportin 24-orësh ka njoftuar për dy persona të zhdukur në Prizren. Një rast është raportuar më 28 nëntor në ora 16:00, ndërsa një...

Lajmet e Fundit