21.8 C
Prizren
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Rita Ora shoqërohet me shokun e Justin Bieber

88453Këngëtarja shqiptare Rita Ora, duket se është duke shëruar zemrën e saj të thyer me Khalil Amir Sharieff, shokun e Justin Bieber. Ajo ka postuar një foto me të në Instagram, nga ku shkruan, “Unë dhe kjo zemra e vogël”.

Ka qenë Calvin Harris, dixheji i famshëm që bëri me dije lajmin e ndarjes mes çiftit, në 6 qershor.

“Për të shmangur spekulimet – Unë dhe Rita kemi përfunduar marrëdhënien tonë disa kohë më parë,” shkroi Calvin Harris. “Ajo është e bukur, grua e talentuar dhe i uroj asaj gjithë të mirat”.

“Rita ka qenë pak e shqetësuar që Calvin postoi lajmin rreth ndarjes, por ajo është duke e marrë veten”, ka thënë një burim për shtypin anglez. “Ajo ka qenë me Khalil-in, por kush e di se sa kohë do të zgjasë mes tyre”.

Më Shumë

Policia shqipton 1.371 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1 mijë e 371 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe...

Policia po heton vdekjen e një gruaje në Prizren, në vend të ngjarjes u gjetën armë, 4 thika e 198 fishekë

Policia e Kosovës ka raportuar se po heton vdekjne e një gruaje në Prizren. Sipas raportit 24 orësh të PK-së, në vend të ngjarjes “janë...

Lajmet e Fundit