2.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Robert Berisha ka një kërkesë për Arjola Demirin

Arjola Demiri është nënë e tre fëmijëve. Mirëpo, së fundmi, ajo ka dhënë një intervistë për Robert Berisha dhe ai e ka pyetur për “4” fëmijët e saj. Aktorja e ka korrigjuar duke i thënë se ka tre fëmijë.

Në këtë mënyrë, për të dalë nga situata, Roberti i ka thënë që të katërtin ta bëjnë bashkë.

“Të na dalë fëmija me këmbë 50 o Robert”, i është përgjigjur Arjola më të qeshura, teksa moderatori ka vazhduar duke i thënë të bëjnë një djalë.

“Unë dua vajzë”, u shpreh aktorja; “Unë jam ekspert vajzash”, ia ktheu Roberti.

Më Shumë

Përfundon seanca ndaj dy të arrestuarve, kështu dyshohet se i ndihmuan grabitësit e argjendarisë në Suharekë

Ka përfunduar senca gjyqësore ndaj Albin Beqirit dhe Fatmir Tahirit, dy prej tre të arrestusrve për grabitjen e armatosur në Suharekë. Sipas dosjes së Prokurorisë,...

Superliga e basketbollit vjen sot me dy duele interesante

Superliga e Kosovës në basketboll, vjen sot me dy ndeshje e fundit të javës së 10-të.Kryendeshja luhet në Suharekë mes Golden Eagle Yllit dhe...

Lajmet e Fundit