12.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Rrahje mes femrave në Suharekë, dy prej tyre përfundojnë në spital

Një rrahje mes femrave ka ndodhur dje në Suharekë.

Policia ka bërë të ditur se dy të dyshuara kanë sulmuar fizikisht dy viktimat e gjinisë femërore, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast, viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Më Shumë

Krasniqi kritikon qeverinë për rritjen e çmimit të rrymës: Po kërcënohet mirëqenia e qytetarëve

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi, ka akuzuar qeverinë lidhur me rritjen e çmimit të energjisë elektrike për 15 për qind. Krasniqi...

Dogana në Vërmicë zbulon rreth 30 mijë euro mjete monetare të padeklaruara

Njësit e doganës kanë arritur që të zbulojnë dhe parandalojnë futjen e mjeteve monetare në formë ilegale. Sot në orët e para të mëngjesit...

Drejtqëndrimi yt

Lajmet e Fundit