25.8 C
Prizren
E premte, 2 Qershor, 2023

Seksi dhe në shtëpi, fotot e fundit të Wanda Naras “tërbojnë” fansat

Bukuroshja argjentinase, Wanda Nara, vazhdon të jetë shumë aktive në Instagram, edhe pse është në karantinë prej disa ditësh. Së bashku me partnerin Mauro Icardi dhe fëmijët e tyre, çifti simpatik pulbikojnë shpeshherë në rrjetet sociale momentet që kalojnë.

Wanda Nara normalisht, është shumë aktive, madje publikon dhe foto provokuese, që i lënë pak vend imagjinatës së fansave të saj. Në fotot e fundit, Wanda pozon nën rrezet e diellit, me veshje nga më të ndryshmet.

Për asnjë moment, bukuroshja argjentinase nuk ngurron të provokojë fansat me fotot e saj, duke treguar format seksi që ka. 33 vjeçarja nuk njeh moshë dhe Mauro Icardi, padiskutim që është me fat.

Më Shumë

Mot me diell dhe vranësira për sot

Në Kosovë sot pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin reshje shiu dhe rrufe. Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik...

Macron: Javët në vijim do të kemi vendime të qarta për situatën në Kosovë

Presidenti francez Emmanuel Macron tha të enjten se kishte folur me kancelarin gjerman Olaf Scholz dhe se të dy kishin diskutuar dhunën aktuale në...

Lajmet e Fundit