-0.2 C
Prizren
E shtunë, 28 Janar, 2023

Shakira: Faleminderit për mbështetjen tuaj!

Një këngë nga ylli latin Shakira për ish-partnerin e saj Gerard Pique duke e tradhtuar ka thyer rekorde në YouTube, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Videoja e Out of Your League është shikuar më shumë se 63 milionë herë në 24 orë, duke e bërë atë këngën latine më të ndjekur në atë periudhë kohore.

Shakira arrin një kulm të ri prej 68,879,869 dëgjuesish mujor në Spotify, duke tejkaluar Bad Bunny-n (68.0 milion) dhe duke vendosur një rekord të ri për një artist latin në platformë.

 

Në lidhje me këtë sukses absolut të saj, edhe Shakira ka diçka për të thënë: Ndihem e përulur dhe mirënjohëse edhe pse jam vetëm një nga miliona gratë që kanë kaq shumë për të thënë dhe ofruar. Gratë e të gjitha racave, moshave dhe kushteve. Faleminderit për besnikërinë dhe mbështetjen tuaj,”-shkrun Shakira në Twitter.

Më Shumë

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit për kanosjen e kryetarit të Prizrenit, Shaqir Totaj

Gjykata Themelore e Prizrenit i ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji, të dyshuarit F.K., për kanosjen e kryetarit tw Prizrenit, Shaqir Totaj. Në...

Jasharaj: Jemi në stres, nën 120 euro koeficienti i papranueshëm

Këtu bën pjesë SBASHK-u. “Jo nuk kemi info zyrtare përmes disa spekulimeve që thuhen. Jemi në stres, pa e ditë koeficientin ne nuk po dimë...

Lajmet e Fundit