3.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Mot i vranët sot në Kosovë

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot i vranët.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale pritet të sillen ndërmjet 0 dhe 3 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 2 deri në 5 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga veriu dhe verilindja me shpejtësi 1-9 m/s

Më Shumë

Policia identifikon të dyshuarat e kërkuara për vjedhjen e një telefoni në Prizren

Policia e Rajonit të Prizrenit ka njoftuar se të dyshuarat për vjedhjen e një telefoni në një dyqan në Prizren, janë lajmëruar në stacion...

Samiti i UEFA: Rusia mbetet e përjashtuar

Klubet ruse të futbollit dhe ekipi i tyre kombëtar nuk do të mund të marrin pjesë në garat evropiane për sa kohë që lufta...

Lajmet e Fundit