16.8 C
Prizren
E premte, 12 Prill, 2024

Shikoni se si shoferi vozitë në korsinë e kundërt në autostradën “Ibrahim Rugova”

Një qytetar ka rrezikuar veten dhe të tjerët teksa ka vozitur në shiritin e gabuar në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Në një video të dërguar në redaksi të Indeksonline shihet se si një shofer nuk hezitoi aspak që ta ngiste makinën në anën e kundërt, duke rrezikuar veten e shumë pjesëmarrës të tjerë të komunikacionit.

Me poshtë e gjeni video:

Video Player

Më Shumë

Plazhi nis herët, kosovarët “nuk e tradhtojnë” Shqipërinë

Edhe pse ende nuk ka nisur zyrtarisht këtë vit pritet që sezoni turistik në Shqipërië të jetë i mbarë. Si çdo vit shqiptarët e...

Fernandez nuk do të largohet nga Chelsea

Enzo Fernandez, ka thënë se nuk ka plane që të largohet nga skuadra e Chelseat. Fernandez, mes tjerash thekson s e nuk është ende në...

Lajmet e Fundit