2.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Strakosha nuk ka nënshkruar ende me klubin anglez

 

Thomas Strakosha raportohet se ende nuk ka arritur marrëveshje me Fulhamin.

Sipas Fabrizo Romanos, portieri shqiptar nuk ka nënshkruar ende asgjë me klubin anglez, transmeton Gazeta Express.

Megjithatë, gazetari italian konfirmoi se ka interesim nga Fulhami, klub i cili nga sezoni i ardhshëm do të jetë sërish pjesë e Premierligës.

Strakosha dhe agjenti i tij i ri, Pini Zahavi, thuhet se do të vendosin së shpejti për të ardhmen e portierit shqiptar.

27-vjeçari do të largohet si lojtar i lirë nga Lazio. Për të interesim kanë shprehur edhe disa klube tjera.

Reprezentuesi i Shqipërisë do t’i thotë lamtumirë lacialëve pas 207 paraqitjeve me ekipin e parë, me të cilin fitoi dy Kupa të Italisë dhe dy Superkupa të Italisë. /Gazeta Express/

Më Shumë

Vdes aktori Mirush Kabashi

Aktori i mirënjohur i teatrit dhe kinemasë shqiptare, Mirush Kabashi ka ndërruar jetë në moshën 75-vjeçare. Lajmi u konfirmua nga familjarë të tij. Ata shkruan...

Osmani takon ish-Sekretarin amerikan të Shtetit, John Kerry – flasin për situatën e sigurisë në Kosovë

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani ka takuar John Kerry, të Dërguarin e Posaçëm Presidencial i Shteteve të Bashkuara për çështje klimatike dhe ish Sekretar...

Lajmet e Fundit