19.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Tenton të vetëvritet, 24 vjeçarja nga Prizreni në gjendje të rëndë shëndetësore

24 vjeçarja A.S., ka tentuar t’i jap fund jetës, të dielën rreth orës 16:00.

Telegrafi mëson se familjarët menjëherë e kanë thirrur emergjencën, të cilën e kanë dërguar në Spitalin Rajonal të Prizrenit.

Mësohet se 24 vjeçarja, gjendet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Telegrafi ka tentuat të flasë më zëdhënësin e policisë për rajonin e Prizrenit, por nuk ka mundur të marrë përgjigje.

Ndryshe, numri i vetëvrasjeve në Kosovë muajve të fundit është shpeshtuar.

Statistikat e Policisë së Kosovës thonë se vetëm në tre muajt e parë të këtij viti janë regjistruar katër vetëvrasje.

Më Shumë

Plagoset një burrë në Suharekë, arrestohet i dyshuari

Sot rreth orës 12:00, Stacioni Policor në Suharekë ka pranuar informacion se në fshatin Popolan, komuna e Suharekës, dyshohet se një person ka pësuar...

Dy lojtarët e Chelseat që mund të përfshihen në marrëveshje për transferimin e Osimhen

Ka sugjerime se Chelsea mund të ofrojë Romelu Lukakun dhe Cesare Casadein si pjesë e një marrëveshje për të zbritur çmimin e sulmuesit të...

Lajmet e Fundit