3.8 C
Prizren
E hënë, 22 Prill, 2024

Thaçi udhëtoi për në New York

Thaci7-03Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, udhëtoi për në New York për të marrë pjesë në fillimin e punimeve të sesionit vjeshtor të Asamblesë së Përgjithshme të Organizatës së Kombeve të Bashkuara.

Gjatë kohës së qëndrimit në New York, Kryeministri Thaçi do të ketë takime me burrështetas dhe diplomatë të shteteve të ndryshme, njofton Zyra e Kryemnistrit./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Lajmet e Fundit