1.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Theret me thikë një person në Prizren

Thika e pergjakurNjë person është therur me thikë në sheshin ‘Shatërvan’ në Prizren.

Policia e Kosovës njofton se viktima është therë më thikë nga një person tjetër i panjohur, duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore.

“Një mashkull K/Shqiptar pas një mosmarrëveshje ka sulmuar me thikë viktimën mashkull K/Shqiptar duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore”, njofton PK.

Viktimës i është ofruar ndihma mjekësore.

Policia është në kërkim të dyshimtit. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Mjekja Narqize Arenliu-Hoxhaj emërohet si u.d. e drejtoreshës në SHSKUK

Shërbimi Spitalor Klinik dhe Universitar i Kosovës ka konfirmuar dorëheqjen e ud.drejtoreshës së deritanishme të këitj institucioni Pranvera Zejnullahu-Racit. Nga SHSKUK kanë bërë të...

Kërcënohet kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj është kërcënuar. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë së Prizrenit, toger Shaqir Bytyqi. Sipas tij, Totaj ka marrë...

Lajmet e Fundit