30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Traileri nga filmi i ri nga Jim Carrey ‘Dumb and Dumber To’

Jim Carrey-Jeff DanielsPjesa e dytë e filmit të famshëm të vitit 1994 nga Jim Carrey dhe Jeff Daniels është afër dhe traileri i ri i sjell të dytë po aq pa mend sa herën e parë.

“Dumb and Dumber” filmi i vitit 1994 na ka njoftuar me dy personazhe më pa mend, të cilëve truri nuk i punon si gjithë të tjerëve.

Të dy shokët kalojnë aventura të ndryshme që sjellin humor deri në kulm, e tani, pas 20 viteve ata takohen përsëri.

Jim Carrey në trailer shihet në një spital derisa shoku i tij, Harry (Jeff Daniels) shkon e viziton çdo ditë për 20 vite me radhë. Por, puna është që, për këto 20 vite ai është shtirur pasiqë nuk ka qenë i sëmurë dhe të dytë fillojnë aventura të rej, edhe më të çmendura.

Filmi “Dumb and Dumber To” do të fillojë të shfaqet në nëntor të këtij viti, ndërsa ky është traileri i parë zyrtar.

Më Shumë

Totaj viziton Këshillin e Bashkësisë Islame për Kurban Bajramin

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, bashkë me kryesuesen e Kuvendit Komunal, Antigona Bytyqi, nënkryetarin Kujtim Gashi, drejtorët e asamblistës dhe bashkëpunëtorët e kabinetit, vizituan...

Eurosport Italia për Shqipërinë: Skuadër ambicioze, kujdes nga Broja

'Eurosport Italia’ të martën vjen më një shkrim të gjatë për Kombëtaren shqiptare në prag të duelit me Italinë. Shqipëria dhe Italia do të ndeshen...

Lajmet e Fundit