8.8 C
Prizren
E hënë, 15 Prill, 2024

Tre të lënduar në një aksident mes tri veturave në hyrje të Suharekës

 

Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti, ku u përfshin tri vetura në Suharekë.

Lajmin e  ka konfimuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Shaqir Bytyqi i cili bëri të ditur se aksidenti ka ndodhur në hyrje të Suharekës.

“Rreth orës 17:40 eshte raportuar për një aksident trafiku ne hyrej te Suharekës. Në aksident janë përfshirë tre vetura. Përveç dëmeve materiale së paku tre persona kanë marr lëndime trupore”, thuhet tutje në konfirmim.

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

 

Më Shumë

Fisichella: Schumacher është Maradona i F1

Ish-piloti i F1, Giancarlo Fisichella ka folur për Michael Schumacher, duke bërë një krahasim me një tjetër të madh dhe kampion, por të futbollit,...

Këngëtari mesazh shqiptarëve: Kërkoj falje që Greqia ju ka lënduar!

Këngëtari grek, Andonis Remos, ka performuar mbrëmjen e djeshme në Pallatin e Kongreseve, Tiranë. Pas performacës këngëtar ka mbajtur një fjalim të shkurtër, ku...

Lajmet e Fundit