37.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Vdes 26 vjeçari nga Suhareka, afër shtëpisë i gjendet arma

Gjatë ditës së sotme ka vdekur një 26 vjeçar nga fshati Greikoc i Komunës së Suharekës.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi ka konfirmuar rastin, derisa ka njoftuar se është cilësuar rasti si vdekje e dyshimtë.

Ai ka treguar se pas plagëve të marra 26-vjeçari ka ndërruar jetë.

Tutje, zëdhënësi Gashi ka thënë se afër shtëpisë së viktimës është gjetur një armë e tipit AK47.

Tashmë në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë relevante të Policisë së Kosovës dhe po merren me rastin.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve për vitin shkollor 2022- 2023

Më Shumë

Lajmet e Fundit