7.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Vdes punk legjenda, Jordan Mooney

Legjenda e zhanrit punk, Jordan (Pamela Rooke) ka vdekur në moshën 66-vjeçare.

 

Lajmin për vdekjen e saj e ka konfirmuar familja, duke thënë se ajo ka vdekur të dielën në shtëpinë e saj në Seaford të East Sussexit.

“Jordan (Pamela Rooke) ka lënë shenjë në këtë planet, qoftë si ‘Mbretëresha e Punkut’, ose për punën e saj si veterinare dhe me macet që kanë fituar çmime të panumërta,” ka shkruar familja e saj.

“Ajo e jetoi jetën në maksimum dhe ishte e vërtetë ndaj vetes dhe të tjerëve përgjatë gjithë jetës së saj. Ajo ishte totalisht e besueshme dhe e respektuar nga të gjithë ata që e njihnin”.

 

Më Shumë

Sulmoi fizikisht bashkëshorten, arrestohet burri në Prizren

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prizren që po dyshohet se për shkak të një mosmarrëveshje kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Sipas...

Ish-presidenti rus e quan NATO-n ‘entitet kriminal’

NATO e dyfishoi të martën angazhimin e saj për ta përfshirë një ditë Ukrainën në radhët e saj, një premtim që disa zyrtarë dhe...

Lajmet e Fundit