-0.2 C
Prizren
E premte, 27 Janar, 2023

Velloja muzikore

Eros Ramazzotti  Marica PellegriniVeshje që mbanin firmën Valentino, ndërsa për nusen fustani i nusërisë ishte i dekoruar i gjithi me nota muzikore.

200 të ftuar në mesin e të cilëve miq dhe të afërm, përfshi dy vajzat Aurora dhe Rafaella. Është kjo panorama që shoqëroi ceremoninë matesore të këngëtarit Eros Ramazzotti dhe bashkëshortes së tij Marica Pellegrini.

Eros dhe Marica, kanë një vajzë 3 vjeçare me emrin Raffaela Maria, ndërsa Aurora është vajza e madhe e këngëtarit nga martesa e parë e tij me showgirlin Michelle Hunziker.

Çifti zhvilloi ceremoninë vetëm pak ditë pasi u celebruan, ndërsa për fansat ndanë disa fotografi të realizuara nga fotografi danez Signe Vilstrup.

Më Shumë

Giroud: Dua ta përfundoj karrierën në Milan

Futbollisti francez, Olivier Giroud, ka thënë se dëshiron ta vazhdojë kontratën me Milan-in edhe për një sezon dhe ta mbyllë karrierën me kuqezinjtë. Në një...

“ABI” nga Prizreni ndihmon Skenderajn

Kompania industriale e ushqimit “ABI” nga Prizreni, ka ndarë gjëra ushqimore dhe ka nisur për qytetarët në nevojë të Drenicës. Kështu ka bërë të ditur...

Lajmet e Fundit