3.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Motra e Kim Kardashian merr ofertë për film pornografik

motra1Motra e vogël e Kim Kardashia, Kendall Jenner, ka marrë një ofertë nga një shtëpi pornografike që të aktrojë në filma për të rritur.

Asaj i janë ofruar një milion dollarë për bashkëpunim prej 90 ditësh, gjatë të cilit do të zhvishet drejtpërdrejtë përpara fansave dhe videoja do të lansohet në internet.

Po ashtu, si pjesë e marrëveshjes (nëse e pranon), ajo duhet të aktrojë edhe në një film të plotë pornografik.

Kujtojmë që pikërisht një xhirim pornografik i Kim me ish-të dashurin e saj, reperin Ray J, bëri që ajo të arrinte famë botërore, shtatë vite më parë.

Pritet të shihet nëse 18-vjeçarja do të ndjekë hapat e motrës për të fituar miliona më pastaj.

Kendall është vajza e Kris Jenner dhe Bruce Jenner, ndërsa të famshmet Kourtney, Kim dhe Khloe Kardashian i ka motra nga nëna

Më Shumë

Shpërthim në xhami, 32 të vrarë dhe dhjetëra të plagosur në Pakistan

Të paktën 32 persona janë vrarë dhe 150 të tjerë janë plagosur në një shpërthim me bombë në një xhami në qytetin pakistanez Peshawar,...

Arrestohet një person në Prizren, dyshohet se vodhi tavolina

Policia ka arrestuar në mbrëmjen e të mërkurës një person në Prizren, nën dyshimin për vjedhje të tavolinave. Tavolinat ishin gjetur në veturën, të cilën...

Lajmet e Fundit