17.8 C
Prizren
E martë, 3 Tetor, 2023

VV-ja në Suharekë, thërret qytetarët që t’i tregojnë problemet e tyre

vvKandidati i Lëvizjes Vetëvendosje! për kryetar të  Suharekës, Ibish Ahmeti, bashkë me kandidatët për Asamblenë Komunale, do të jenë në shehin kryesor të qytetit për të pyetur një nga një qytetarët mbi kërkesat dhe problemet ende të pazgjidhura.

Aktiviteti fillon sot prej orës 10:00 paradite – 20:00 në mbrëmje.”Qytetarët i ftojmë të vinë dhe të shënojnë kërkesat e tyre.Në fund të ditës të gjitha kërkesat do të analizohen nga grupet tona të punës në secilën qendër dhe rezultatet do të prezantohen në konferencë për publikun një ditë më pas”, thuhet në njoftimin e VV-së në Suherakë. /PrizrenPress.com/

 

Bashkëshorti i së ndjerës Leonora Shala kërkon drejtësi, i shkruan kryeprokurorit Kelmendi dhe ministres Haxhiu

Faton Shala, bashkëshorti i të ndjerës Leonora Shala nga Malisheva, e cila ka vdekur gjate marrjes së shërbimeve stomatologjike në Malishevë, është shprehur i...

Shifrat e De Zerbi-t me Brighton-in janë vërtet të pabesueshme

Një vit më parë, Roberto De Zerbi u emërua trajner i ri i Brighton-it. Dhe ata kishin arritur një barazim dhe tre humbje në katër...

Lajmet e Fundit