14.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

VV-ja në Suharekë, thërret qytetarët që t’i tregojnë problemet e tyre

vvKandidati i Lëvizjes Vetëvendosje! për kryetar të  Suharekës, Ibish Ahmeti, bashkë me kandidatët për Asamblenë Komunale, do të jenë në shehin kryesor të qytetit për të pyetur një nga një qytetarët mbi kërkesat dhe problemet ende të pazgjidhura.

Aktiviteti fillon sot prej orës 10:00 paradite – 20:00 në mbrëmje.”Qytetarët i ftojmë të vinë dhe të shënojnë kërkesat e tyre.Në fund të ditës të gjitha kërkesat do të analizohen nga grupet tona të punës në secilën qendër dhe rezultatet do të prezantohen në konferencë për publikun një ditë më pas”, thuhet në njoftimin e VV-së në Suherakë. /PrizrenPress.com/

 

Më Shumë

Një delegacion nga Austria viziton komunën e Rahovecit

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka pritur në takim ambasadorin e Austrisë në Kosovës, Christoph Weidinger, kryetarin e Kuvendit të Austrisë së...

Hendboll, Rahoveci fiton derbin interesant me Vushtrrinë

Në palestrën “Jeton Tërstena – Tota” në Vushtrri të dielën është luajtur derbi i xhiros së dytë të Superligës së Kosovës në hendboll (meshkujt). Në...

Lajmet e Fundit