-4.2 C
Prizren
E martë, 25 Janar, 2022

Zbritje të reja të çmimeve në Deppo Market

Oferta vlen nga 06.01 deri më 12.01 në të gjitha pikat e Deppo Market

E krijuar për të ofruar zgjidhje të shpejtë dhe ndihmuar në procesin e blerjes, Deppo, lehtëson përditshmërinë dinamike të secilit!
Pikat e Deppo Market mund t’i gjeni ne keto adresa në Prizren:

Deppo Market 15 – Rr.Fehmi Lladrovci Prizren
Deppo Market 16 – Rr.Shaip Spahiu Prizren
Deppo Market 17 – Rr.Ahmet Prishtina Prizren
Deppo Market 18 – Rr.Xhevat Berisha Prizren
Deppo Market 19 – Rr.Qerqis Topulli Prizren
Deppo Market 40 – Rr.Besim Telaku Prizren
Deppo Market 41 – Rr. Beteja e Pashtrikut Prizren
Deppo Market 46 – Rr.Rifat Ukimeri Prizren

 

Mund të jetë një imazh i ushqime dhe teksti që thotë "AYJET YJET JAVES DEPPO KAQIK/ KG 1,99 -20% 159€ 59€ kualitet çdo ditë SALLAM VIÇI PULE NATURA/280GR 280GR 0,49 -41% 0,29€ 29€ DONER PULE 300GR 1,39 -36% 0,89€ o Dyner pule KROKET PATATE SUPERFRESH/ 450gr SuperFresh Patates Kroket 1,29 -31% 089€ Ofertaviennga06.01derimë12.01 Oferta vlen nga 06.01 deri më 12.01"Mund të jetë një imazh i teksti që thotë "AYJET YJET JAVES DEPPO BRUM PER PIZZA 150GR 0,45 -36% 029€ 29€ kualitet çdo ditë Brum per Pizza Mamatello GJIZE SHARRI AKSION/ 700GR 1,59 -19% 129€ SHARRIBELLA MARGARINE TEREMYAG 200GR 0,49 -29% 0,35€ ÜLKER TEREMYAG JOGURT ALDI 0,85 -35% 0,55€ 55€ aldi EMBELSIRE LLCOKOLLATE PER OETKER 160GR 1,99 -25% 149€ DrOetker tortu Ofertaviennga06.01derime12.01 deri vlen nga 06.01 12.01"Mund të jetë një imazh i tekstiMund të jetë një imazh i ushqime dhe tekstiMund të jetë një imazh i teksti që thotë "AYET YJET JAVES NR71 ZOGU ÇAJ CEJLON ZOGU 800GR 6,49 -23% 4,99€ DEPPO kualitet çdo ditë JEEn Jaffa Blueberry DÃNCAFÉ LENG BORONICE JAFFA/2L 1,15 -23% 089€ 89€ KAFE TURKE DONCAFE 1+1GRATIS/ 1,59 -31% 109€ LENG PJESHKE FRUTTI 250ML 0,25 -24% 019€ BARDHE RIESL ING VERE KUQE VRANÇ 750ML 2,99 -50% 149€ SONECASTL Oferta vlen nga 06.01 deri më 12.01"Mund të jetë një imazh i ushqime dhe teksti që thotë "YJET E JAVES DEPPO KRAKER MRIE ALDIVA/75G 0,39 -26% 029€ Classic Aldiva Alnack Snack kualitet çdo ditë GESHTENJA MARONEN BADEM KRALIN 100GR 1,79 -17% 149€ ALMONDS KIKIRIK PJEKUR 250GR KEREM/ 125GR 1,35 -12% 0,99 -20% 079€ kobin POPCORN OPSS ERONA ERONAWAFERS LEMON 350GR- 0,85 -19% 069€ ME KOKOS Erona 0,15 -40% 09€ OPis. Erona 0,99 30% 069€ CHOCUPAYE PopCotu CHOCOPAYE Oferta vlen nga 06.01 deri 12.01"Mund të jetë një imazh i tekstiMund të jetë një imazh i teksti që thotë "YJET E JAVES TEL PER ENE HELIUS 2/1 DEPPO -20% 079€ 79€ kualitet çdo ditë LETER TOALETI BELLA SOFT 8+2 1,79 -28% 29€ Bella SOFT 8gles Dove DEODORANT DOVE/ 150ML deluxe Do Dov Dove MEN WETWIPES -48% 139€ LETER LAGUR ALOE ERA KAMOMIL HAPPY COPE -0,49 -20% 39€ WETWIPES TRAVELPAC Oferta vlen nga 06.01 deri më 12.01"

Më Shumë

10 vjet nga fillimi i dialogut për liberalizimin e vizave – shtetet e rajonit morën liberalizmin për më pak se katër vjet

Kosova vazhdon të jetë vendi i vetëm në Evropë qytetarët e së cilës nuk gëzojnë të drejtën për lëvizje të lirë. Edhe pas 10 vjet...

Inter Miami të interesuar për Luis Suarez

Inter Miami i David Beckham, kanë shprehur përsëri interesim për sulmuesin e Atletico Madrid-it, Luis Suarez. Inter Miami humbi në play-off sezonin e kaluar dhe...

Latifi dhe drejtoresha Sallteku takohen me punonjësit shëndetësorë

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi i shoqëruar nga nënkryetari, Fatmir Iska dhe drejtoresha e Shëndetësisë dhe Përkujdesjes Sociale, Saranda Sallteku, kanë vizituar...

Policia mbush arkën e shtetit me mbi 21 mijë euro, vetëm dje dënoi 618 qytetarë që nuk respektuan masat antiCOVID-19

Qeveria e Kosovës ka miratuar masat e reja në luftimin dhe parandalimin e përhapjes së coronavirusit, masa këto të cilat kanë hyrë dje në...

Kuksianët bllokojnë rrugën në Morinë, kërkojnë të mos zbatohet vendimi me tre doza të vaksinës për të hyrë në Kosovë

Një numër qytetarësh kanë tentuar që të bllokojnë rrugën në Morinë. Situata është tensionuar për shkak të rregullave të rrepta kundër COVID-19 që Kosova ka...

Benzema: Ai që kritikon Messin nuk di asgjë rreth futbollit

Karim Benzema ka dhënë disa komente lidhur me Lionel Messi, dikur rivalin e tij më të frikshëm. Ylli francez i Real Madrid, Karim Benzema po...

Prizren, paraburgim të pandehurit për kanosje

Gjykata Themelore e Prizrenit i ka caktuar masën e paraburgimit të pandehurit F.H., i dyshuar për veprën penale 'kanose'. Sipas njoftimit, më 21 janar, i...

Fyeu presidentin Erdogan me një proverb, arrestohet gazetarja

  Një gjykatë në Turqi urdhëroi që gazetarja e njohur Sedef Kabas të qëndrojë në burg në pritje të gjyqit për fyerje të presidentit të...

Një muaj paraburgim për dy prizrenasit, ua morën qytetarëve deri në 500 euro për t’i pajisur kinse me vizë

Gjykata Themelore në Prizren ka caktuar masën e paraburgimit në kohëzgjatje 30 ditë ndaj të pandehurve H.B., dhe Z.D., për shkak të dyshimit të...

Qytetarët e Shqipërisë revoltohen pasi ju kërkohen 3 doza për të hyrë në Kosovë: Turp, 30 euro me u fut në tokën tonë

Për të dytën ditë me radhë dhjetra qytetarë të Shqipërisë janë duke u kthyer në kufi në Morinë të Kukësit për shkak të vendimit...

Zakaria në radarin e Bayern Munich

Bayern Munich do të përfitojë nga situata e kontratës së mesfushorit të Borussia Monchengladbach, Denis Zakaria, pasi thuhet se e ka ndjekur atë për...

Shefi i Zyrës së Prokurimit në Prizren lirohet nga akuza për korrupsion

 Gjykata Themelore në Prizren ka shpallur aktgjykim lirues për Isa Osmankaj, shef i Zyrës për Prokurim në Komunën e Prizrenit, i cili po akuzohej...

Artan Abrashi: Shumë shpejt do të rikthehet Kosova B

Deputeti i VV-së, Artan Abrashi tha Kosova B shumë shpejt do të rikthehet në funksionim. Abrashi në ‘dPt te Fidani’ në T7 tha se nuk...

Një i vdekur dhe 2 mijë e 957 raste të reja me COVID-19

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se nga 11.913 testime, 2.957 qytetarë kanë rezultuar pozitiv...

Qyqja dhe huti në lugun e gjelbër

Prend Ndoja, SHBA Aty rreth burimit të ujit të ftohtë shtrihej një natyrë e gjelbër, aq e bukur sa nuk ka dorë njeriu që mund...

Nis protesta e kuksianëve në Morinë për ta kundërshtuar vendimin e Qeverisë së Kosovës

Në pikën e kalimit kufitar në Morinë, ka nisur protesta përmes së cilës qytetarët e Kukësit po e kundërshtojnë kufizimin e lëvizjes për qytetarët...

Lajmet e Fundit