13.8 C
Prizren
E shtunë, 18 Maj, 2024

Zbritje të reja të çmimeve në Deppo Market

Oferta vlen nga 06.01 deri më 12.01 në të gjitha pikat e Deppo Market

E krijuar për të ofruar zgjidhje të shpejtë dhe ndihmuar në procesin e blerjes, Deppo, lehtëson përditshmërinë dinamike të secilit!
Pikat e Deppo Market mund t’i gjeni ne keto adresa në Prizren:

Deppo Market 15 – Rr.Fehmi Lladrovci Prizren
Deppo Market 16 – Rr.Shaip Spahiu Prizren
Deppo Market 17 – Rr.Ahmet Prishtina Prizren
Deppo Market 18 – Rr.Xhevat Berisha Prizren
Deppo Market 19 – Rr.Qerqis Topulli Prizren
Deppo Market 40 – Rr.Besim Telaku Prizren
Deppo Market 41 – Rr. Beteja e Pashtrikut Prizren
Deppo Market 46 – Rr.Rifat Ukimeri Prizren

 

Mund të jetë një imazh i ushqime dhe teksti që thotë "AYJET YJET JAVES DEPPO KAQIK/ KG 1,99 -20% 159€ 59€ kualitet çdo ditë SALLAM VIÇI PULE NATURA/280GR 280GR 0,49 -41% 0,29€ 29€ DONER PULE 300GR 1,39 -36% 0,89€ o Dyner pule KROKET PATATE SUPERFRESH/ 450gr SuperFresh Patates Kroket 1,29 -31% 089€ Ofertaviennga06.01derimë12.01 Oferta vlen nga 06.01 deri më 12.01"Mund të jetë një imazh i teksti që thotë "AYJET YJET JAVES DEPPO BRUM PER PIZZA 150GR 0,45 -36% 029€ 29€ kualitet çdo ditë Brum per Pizza Mamatello GJIZE SHARRI AKSION/ 700GR 1,59 -19% 129€ SHARRIBELLA MARGARINE TEREMYAG 200GR 0,49 -29% 0,35€ ÜLKER TEREMYAG JOGURT ALDI 0,85 -35% 0,55€ 55€ aldi EMBELSIRE LLCOKOLLATE PER OETKER 160GR 1,99 -25% 149€ DrOetker tortu Ofertaviennga06.01derime12.01 deri vlen nga 06.01 12.01"Mund të jetë një imazh i tekstiMund të jetë një imazh i ushqime dhe tekstiMund të jetë një imazh i teksti që thotë "AYET YJET JAVES NR71 ZOGU ÇAJ CEJLON ZOGU 800GR 6,49 -23% 4,99€ DEPPO kualitet çdo ditë JEEn Jaffa Blueberry DÃNCAFÉ LENG BORONICE JAFFA/2L 1,15 -23% 089€ 89€ KAFE TURKE DONCAFE 1+1GRATIS/ 1,59 -31% 109€ LENG PJESHKE FRUTTI 250ML 0,25 -24% 019€ BARDHE RIESL ING VERE KUQE VRANÇ 750ML 2,99 -50% 149€ SONECASTL Oferta vlen nga 06.01 deri më 12.01"Mund të jetë një imazh i ushqime dhe teksti që thotë "YJET E JAVES DEPPO KRAKER MRIE ALDIVA/75G 0,39 -26% 029€ Classic Aldiva Alnack Snack kualitet çdo ditë GESHTENJA MARONEN BADEM KRALIN 100GR 1,79 -17% 149€ ALMONDS KIKIRIK PJEKUR 250GR KEREM/ 125GR 1,35 -12% 0,99 -20% 079€ kobin POPCORN OPSS ERONA ERONAWAFERS LEMON 350GR- 0,85 -19% 069€ ME KOKOS Erona 0,15 -40% 09€ OPis. Erona 0,99 30% 069€ CHOCUPAYE PopCotu CHOCOPAYE Oferta vlen nga 06.01 deri 12.01"Mund të jetë një imazh i tekstiMund të jetë një imazh i teksti që thotë "YJET E JAVES TEL PER ENE HELIUS 2/1 DEPPO -20% 079€ 79€ kualitet çdo ditë LETER TOALETI BELLA SOFT 8+2 1,79 -28% 29€ Bella SOFT 8gles Dove DEODORANT DOVE/ 150ML deluxe Do Dov Dove MEN WETWIPES -48% 139€ LETER LAGUR ALOE ERA KAMOMIL HAPPY COPE -0,49 -20% 39€ WETWIPES TRAVELPAC Oferta vlen nga 06.01 deri më 12.01"

Më Shumë

Rikthehet Superliga: Ballkani kërkon fitoren për t’iu afruar titullit, Drita e Llapi presin ‘gabimin’ e suharekasve

Sot do të rikthehet Superliga, ku do të zhvillohet java e 34-të. Lideri Ballkani do të ketë punë në shtëpi me skuadrën që tashmë është...

Propozimi i PDK-së për zgjedhje: 30 qershori ose 7 korriku

Mbrëmë janë takuar kryeministri i Kosovës Albin Kurti dhe kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës Memli Krasniqi. Gjatë këtij takimi, ndër të tjera u diskutua...

Lajmet e Fundit