6.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Zoe Saldana zhvishet nudo për “Women’s Health”

Zoe Saldana-nodo1Aktorja Zoe Saldana ka pozuar komplet nudo në kopertinën e “Women’s Health”.

Fotografitë janë vërtet të mrekullueshme teksa 36 vjeçarja ka filluar të tregojë shtatzaninë e saj e cila ka tashmë dy binjakë.

Zoe Saldana-nodoNë një intervistë Zoe ka treguar se ajo ndihet gati që trupi i saj të ndryshojë dhe të marrë forma të mëdha nga lindja e fëmijëve të saj.

Më Shumë

Prizreni ngrohet përnjëmend nga dielli (VIDEO)

Arbana së shpejti pritet të bëhet burim i nxehtësisë për Prizrenin.   Në 10 hektarë tokë, do të shtrihet projekti për ngrohtoren e qytetit financuar nga...

Krasniqi kritikon qeverinë për rritjen e çmimit të rrymës: Po kërcënohet mirëqenia e qytetarëve

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi, ka akuzuar qeverinë lidhur me rritjen e çmimit të energjisë elektrike për 15 për qind. Krasniqi...

Lajmet e Fundit