Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Limaj në Has: NISMA-AKR është boshti ynë politik i fitores
  • Haskukës nuk i mjafton ngritja e aktakuzës ndaj drejtorit për ta shkarkuar
  • Në mes të ditës tentohet të dhunohet i mituri 11 vjeçar nën Urën e Gurit në Prizren
  • Haradinaj relaksohet në prag zgjedhjesh, ngjitet në Bjeshkët e Sharrit
  • Për posedim të drogës/ Arrestohen katër persona në Prizren
  • Arrestohen tetë persona në Prizren, dyshohen për organizim të skemave piramidale dhe bixhozit të paligjshëm
  • Totaj: Vetëvendosje ka frikë të marrë vendime që e luftojnë korrupsionin

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost