5.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Malishevë: Gjendet i vdekur një person

Një person është gjetur i vdekur në fshatin Kervasari të Malishevës.

Sipas policisë, ekipi mjekësor e ka konstatuar vdekjen e tij, teksa bëhet e ditur se viktima është gjetur i shtrirë në tokë.

“Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh

Më Shumë

Arrestohet për kanosje një person në Damjan të Hasit, i konfiskohen dy revole me 30 fishekë

Një 32-vjeçar është arrestuar nën dyshimin se ka kanosur një person derisa Policia e Kosovës ia kanë konfiskuar dy revole me 30 fishekë. Ngjarja ka...

Mot me vranësira sot, parashihen edhe reshje shiu

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për parashikimin e motit për sot dhe ditët e tjera të kësaj jave. “E martë- Mot me vranësira të...

Lajmet e Fundit