11.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Suharekë: Burri raporton në polici zhdukjen e gruas së tij

Një burrë e ka raportuar në polici zhdukjen e gruas së tij.

Ai deklaroi se bashkëshortja ka dalë nga shtëpia më 3 shkurt rreth orës 10 dhe nga ajo kohë nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Rasti ka ndodhur në fshatin Tërrnje të komunës së Suharekës.

Rasti është duke u hetuar

Më Shumë

Arrin në mbi 50 mijë numri i të vdekurve nga tërmetet në Turqi 

Numri i të vdekurve nga tërmetet që goditën Turqinë jugore muajin e kaluar është rritur në 50 mijë e 96 viktima, sipas Agjencisë për...

I dashuri ia pagoi biletën në rend të parë, por e ndau pasi pa Chris Brownin duke i bërë vallëzim sensual të dashurës së...

Chris Brown bëri që një çift të ndahej pasi ai bëri një vallëzim provokues mbi prehrin e një femre në një nga koncertet e...

Lajmet e Fundit