26.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Mot me diell sot, pasdite ka mundësi të bie shi

Sot do të mbajë mot me shumë intervale me diell, mirëpo pasdite ka mundësi për riga lokale shiu, sidomos përreth viseve malore.

Prishtina Weather njofton se nga e nesërmja do të dominojmë më shumë vranësirat dhe periudha me shi.

Lajmet e Fundit