16.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Latifi pret disa bashkatdhetarë nga Polluzha

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka pritur në takim disa bashkatdhetarë nga Polluzha, të cilët punojnë e veprojnë në mërgatë.

 

“Me këtë rast bashkëbiseduam edhe për projektet tona për këtë fshat dhe në tërë komunën e Rahovecit. I falënderova dhe i urova ata për pushime sa më të mira në vendlindje”, ka njoftuar në “Facebook” kryetari Latifi.

 

Murati: Në ‘emër të interesit publik’ Kushtetuesja po i bllokon ligjet

Ministri i Financave, Hekuran Murati reaguar të dielën kundër bllokimit të ligjeve nga ana e Gjykatës Kushtetuese. Ai në rrjetin social Facebook, ka përmendur...

Biden do të bëjë thirrje për zgjerimin e Këshillit të Sigurimit të OKB-së

Presidenti amerikan Joe Biden do të bëjë thirrje për zgjerimin e Këshillit të Sigurimit të OKB-së gjatë një takimi të liderëve botërorë në New...

Lajmet e Fundit