3.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Aksident mes një veture dhe motoçiklete në Malishevë, vdes një person

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti në komunikacion.

Sipas Policisë aksidenti ndërmjet një veture dhe një motoçiklete ka ndodhur të enjten rreth orës 14:10 në fshatin Joviq të Malishevës

“Raportohet për një aksident trafiku në mes një veture dhe motoçiklete me ngasës një mashkull dhe një femër kosovare. Përveç dëmeve materiale lëndime vdekjeprurëse ka pësuar drejtuesi i motoçikletës viktima mashkull kosovar”, thuhet në raportin ditor të Policisë.

Trupi i viktimës me vendim të prokurorit është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore (IML) për Obduksion.

Ndërsa, rasti është nën hetime.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Shuma e arit të vjedhur në argjendarinë në Suharekë është 250 mijë euro, e konfirmon prokurorja

Prokurorja Ervehe Gashi nga Prokuroria Themelore e Prizrenit, ka konfirmuar për Gazetën Express se vlera e arit që u vodh sot në argjendarinë në...

Dosja e Prokurorisë/ Ja si ndodhi shpërthimi në Tregun e Kafshëve në Prizren

Prokuroria Themelore në Prizren, të enjten, ka dorëzuar kërkesë në Gjykatën Themelore në Prizren, për caktimin e masës së paraburgimit ndaj të dyshuarit R.M,...

Lajmet e Fundit