13.8 C
Prizren
E hënë, 2 Tetor, 2023

Aksident në Kojush të Hasit

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Kojush të Hasit.

Lëndime trupore ka marrë vozitësi i njërës veturë të përfshirë në aksident.

Njoftimi i policisë

Fsh. Kojush, Prizren 14.05.2022 – 08:50. Ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime ku të përfshirë kanë qenë dy automjete civile me targa vendore dhe me drejtues meshkuj kosovar. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar njëri prej drejtuesve te automjete te cilit i është dhënë ndihmë mjekësore dhe është liruar.

Biden paralajmëron votuesit se një presidencë e dytë e Trump do të kërcënojë demokracinë

Joe Biden ngriti në mënyrë dramatike paramendimin në fushatën e ardhshme zgjedhore presidenciale në SHBA të enjten, me një paralajmërim të ashpër dhe të...

U përkujtua masakra në Gollubovc të Malishevës

Sot u bënë 25 vite nga njëra prej ngjarjeve më të rënda në Komunën e Malishevës, “Masakra e Gollubovcit”, ku u vranë dhe u...

Lajmet e Fundit