8.8 C
Prizren
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

S’ishte parë tri ditë nga fqinjët dhe banesa po i kundërmonte erë, gjendet i vdekur një person në Prizren

Një person është gjetur pa shenja jete të shtunën në Prizren pasi fqinjët e tij kanë raportuar se ai nuk është parë për tre ditë dhe se nga banesa e tij kundërmon erë.

Njësitë relevante policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes ku edhe kanë thyer derën e banesës së viktimës.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë, vdekja e tij është konstatuar nga mjeku, ndërsa me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Më Shumë

Rexhepi përcjellë mesazhet nga Bosnja: Kujdes me Asociacionin !

Zëvendëskryeministrja e Kosovës, Emilija Rexhepi, ka përcjellë një porosi nga Organizata “Nënat e Srebrenicës”, që Kosova të ketë kujdes me themelimin e Asociacionit të...

Arrestohet i dyshuari për blerjen e arit nga grabitësit në Suharekë

Tashmë është arrestuar edhe personi që dyshohet se ka blerë arin e vjedhur nga grabitësit në argjendarinë në Suharekë.   https://prizrenpress.com/asociation-loyola-gymnasium-shpall-konkurs-per-nje-mesimdhenes-e-te-lendes-se-matematikes/

Lajmet e Fundit