18.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Aksident në Korishë të Prizrenit

Një motoçiklist është goditur nga vetura në Korishë të Prizrenit.

Viktima ka pësuar lëndime trupore.

Fsh. Korishë, Prizren 20.08=7.2023 – 16:30. Deri tek aksidenti i trafikut ka ardhur si pasojë e mospërshtatjes së kushteve të rrugës dhe shpejtësisë së kufizuar, me ç’rast i dyshuari mashkull kosovar me veturën e tij ka goditur aksidentalisht motoçikletën të cilën ishte duke e drejtuar viktima mashkull kosovar, ku si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar drejtuesi i motoçikletës i cili pas marrjes së ndihmës së parë është liruar në shtëpi. Rasti nën hetime.


Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Kontakti:

Mob: +383 44 128 112

Email: [email protected]

Ëeb: www.renelualtahiri.com

Më Shumë

Rrokulliset kamioni në rrugën Shtime – Prizren, dy të lënduarit dërgohen në QKUK

Dy persona janë lënduar si pasojë e një vetaksidenti në rrugën Shtime – Prizren, ku një kamion është rrokullisur. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i...

Xhaka beson në triumfin e Leverkusenit ndaj Atalantas

Granit Xhaka është i bindur se Bayer Leverkuseni do ta fitoj edhe trofeun e Ligës së Evropës. Mesfushori shqiptar beson në fitoren e Leverkusenit ndaj...

Lajmet e Fundit