36.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Aksident në Rrugën e Kombit, makina përplas tetëvjeçarin

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e të martës në Rrugën e Kombit, ku një makinë ka përplasur një fëmijë vetëm 8 vjeç.

Aksidenti është regjistruar në segmentin Milot-Rrëshen, pranë fshatit Fan. Fëmija është dërguar në spital për ndihmë mjekësore, ku sipas raportimeve paraprake ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka nisur verifikimet paraprake për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./A2Cnn

Më Shumë

Ceremonia përmbyllëse e DokuFest mbahet te Kino Lumbardhi

Si çdo vit, pas më shumë se një jave rrugëtim nëpër botën e filmit, ceremonia përmbyllëse e Dokufest do të mbahet te Kino Lumbardhi! Lumbardhi...

Nis asfaltimi i dy rrugëve në fshatin Mleqan të Malishevës

Në kuadër të rregullimit dhe ndërtimit të infrastrukturës në vendbanimet e Komunës së Malishevës, sot ka filluar asfaltimi i dy rrugëve në fshatin Mleqan....

Lajmet e Fundit