13.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Aksidentohen tri vetura në Prizren, katër të lënduar

Katër persona janë lënduar dje në një aksident trafiku në Prizren.

Në aksident janë përfshirë tri vetura , përcjell “PrizrenPress”.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Rr. Enver Hadri , Prizren 28.03.2023-17:42 . Raportohet për një aksident trafiku në mes tri veturave me targa vendore, ku si pasojë e aksidentit, lëndime trupore kanë pësuar tre meshkuj dhe një femër kosovarë . Tre të lënduarit pas tretmanit mjekësor lirohen për në shtëpi ndërsa viktima femër hospitalizohet në repartin ortopedik për trajtim të mëtutjeshëm .

=======================================

Një ndër tipet e banesave në kompleksin “Parku”.
Bëhu me banes në zemër të Prizrenit pranë Lumbardhit dhe Parkut!
+383 44 128 112
Mund të jetë një imazh i divan dhe dhomë ndenjjeje======================================================

Më Shumë

Prizren, 10 aktakuza kundër 11 personave

Prokurori i Shtetit njofton opinionin publik se nga prokuroritë Themelore janë ngritur pesëdhjetegjashtë (56) aktakuza kundër gjashtëdhjeteshtatë (67) personave, për vepra të ndryshme penale. Ndërsa,...

Bie çmimi i vezëve në Kosovë, ja sa kushtojnë tash

Këto ditë në tregjet kosovare të të gjitha llojeve (në shitore të specializuara, në minimarkete, markete dhe megamarkete, në tregje të gjelbra) po vërehet...

Lajmet e Fundit