18.8 C
Prizren
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Lëndohet një punëtor në Landovicë të Prizrenit

Një punëtor është lënduar dje në fshatin Landovicë të Prizrenit.

Ai është dërguar për trajtim mjekësor në spital.

Policia po e heton rastin, përcjell “PrizrenPress”.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Fsh. Landovicë, Prizren 28.03.2023-08:00. Viktima mashkull kosovar është duke u trajtuar në spitalin e Prizrenit pasi që i njëjti derisa ka qenë duke punuar ka pësuar lëndime të rënda trupore, rasti është duke u hetuar.

=====

Një ndër tipet e banesave në kompleksin “Parku”.
Bëhu me banes në zemër të Prizrenit pranë Lumbardhit dhe Parkut!
+383 44 128 112
Mund të jetë një imazh i divan dhe dhomë ndenjjeje======================================================

Më Shumë

Turqit festojnë fitoren e Erdoganit në zgjedhjet presidenciale – festë kishte edhe në Prizren

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan ka fituar zgjedhjet në Turqi, sipas Këshillit të Lartë Zgjedhor të vendit dhe të dhënave jozyrtare nga Agjencia shtetërore...

Prizrenasit festojnë për fitoren e Erdoganit (VIDEO)

Presidenti i Turqisë, Rexhep Tajip Erdogan, e ka shpallur fitoren në zgjedhjet presidenciale të vendit. E ky lajm duket se i ka gëzuar disa qytetarë...

Parashikimi i motit

Lajmet e Fundit