9.8 C
Prizren
E enjte, 18 Prill, 2024

Aragona Band: Kësaj radhe një këngë më ndryshe

Aragona BandAragona Band të cilët u bënë të njohur me këngët si ‘Vajza Anonime’ e ‘Ajo’, tani po sjellin projektin e tyre të ri.

Në një intervistë për gazetën Tribuna, solisti i këtij bendi Drin Haxhijakupi ka shpalosur në detaje për projektin e tyre të ri.

Ai thotë që projekti ka përfunduar dhe këto ditë pritet të finalizohet e pas disa ditëve do të fillojnë t’ia bëjnë edhe videoklipin.

“Ne e kemi përfunduar projektin, këto ditë pritet të finalizohet komplet kënga e gjatë ditëve në vijim pritet t’ia realizojmë edhe videoklipin. Muzikën dhe tekstin e kanë punuar Zzap&Chriss”, tregon Drini, duke shtuar se ende nuk kanë vendosur se me kë të bashkëpunojnë për videoklipin

Më Shumë

Ylli mposht Bashkimin, kualifikohet në gjysmëfinale

Golden Eagle Ylli është kualifikuar në gjysmëfinale të Prince Caffe Superligës. Skuadra therandase edhe në ndeshjen e dytë ka mundur Bashkimin, kësaj radhe me...

Rrëzohen propozimet serbe që anëtarësimi i Kosovës të kushtëzohet me themelimin e Asociacionit

Asambleja Parlamentare e Këshillit të Evropës sot me 2/3 e votave të të gjithë deputetëve të pranishëm nga të gjitha shtetet anëtare, do të...

Lajmet e Fundit