11.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Aragona Band: Kësaj radhe një këngë më ndryshe

Aragona BandAragona Band të cilët u bënë të njohur me këngët si ‘Vajza Anonime’ e ‘Ajo’, tani po sjellin projektin e tyre të ri.

Në një intervistë për gazetën Tribuna, solisti i këtij bendi Drin Haxhijakupi ka shpalosur në detaje për projektin e tyre të ri.

Ai thotë që projekti ka përfunduar dhe këto ditë pritet të finalizohet e pas disa ditëve do të fillojnë t’ia bëjnë edhe videoklipin.

“Ne e kemi përfunduar projektin, këto ditë pritet të finalizohet komplet kënga e gjatë ditëve në vijim pritet t’ia realizojmë edhe videoklipin. Muzikën dhe tekstin e kanë punuar Zzap&Chriss”, tregon Drini, duke shtuar se ende nuk kanë vendosur se me kë të bashkëpunojnë për videoklipin

Më Shumë

Gjyqtarët e Kushtetueses nuk do t’i nënshtrohen vettingut

Gjyqtarët e Gjykatës Kushtetuese nuk do t’i nënshtrohen vettingut, gjë të cilit do t’i nënshtrohen të gjithë gjyqtarët dhe prokurorët në vend. Mospërfshirjen e gjyqtarëve...

Mot me vranësira të shpërndara dhe intervale me diell

Në Kosovë sot do të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me intervale të gjata me diell. Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës...

Lajmet e Fundit