1.8 C
Prizren
E enjte, 23 Mars, 2023

Blloku opozitar takohen sërish sot

lideret e kater partiveLiderët e koalicionit, Isa Mustafa, Ramush Haradinaj dhe Fatmir Limaj, pritet që sot gjatë ditës të takohen me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti për të diskutuar lidhur me mundësin e marrëveshjes për bashkëqeverisje.

Edhe pse asgjë nuk është konfirmuar lidhur me ketë takim, burime nga këto subjekte thonë se drafti i Marrëveshjes ka pësuar disa ndryshime duke përafruar qëndrimet rreth temave të ndryshme.

Më Shumë

Ndoti rrugën me rrotat me baltë, gjobitet ngasësi i kamionit në Prizren

Një ngasës i kamionit në Prizren është gjobitur nga Policia e Kosovës, pasi kishte ndotur rrugën me rrotat me baltë. Siç bëhet e ditur në...

LAJMI I FUNDIT: Lëshohet urdhër-arrest ndërkombëtar për Putinin

Gjykata Ndërkombëtare Penale lëshoi një urdhër arresti për presidentin rus Vladimir Putin Gjykata Ndërkombëtare Penale ka bërë të ditur se ka lëshuar-urdhër arrest për presidentin...

Lajmet e Fundit