-3.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Arrestohet një person i kërkuar në Prizren

Një person është arrestuar në Prizren.

Ai është arrestuar me kërkesë të gjykatës.

Rr. Besim Shala, Prizren 09.12.2022 – 10:00. Në bazë të urdhëresës së gjykatës, është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar dhe është dërguar në vuajtje të dënimit.

Më Shumë

Dëshmitari thotë se këmbimi i pronës me Komunën e Prizrenit, ka qenë në interes të dy palëve

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të enjten, në gjykimin ndaj zyrtarëve të Komunës së Prizrenit, Arben dhe Shqipron Krasniqi, të akuzuar për korrupsion, dëshmitari...

Një grua sulmon një tjetër në Prizren, për motive xhelozie

Një grua ka sulmuar dhe ngacmuar me fjalë denigruese një grua tjetër, për motive xhelozie. E njëjta më pas është arrestuar dhe ëshë dërguar në...

Lajmet e Fundit