7.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Arrestohet për sulm seksual një burrë në Rahovec

Një burrë në Rahovec është arrestuar si i dyshuar për sulm seksual.

Sipas raportit të policisë rasti ka ndodhur më 221 nëntor të këtij viti. I dyshuari është dërguar në mbajtje.

Asociation “Loyola-Gymnasium” shpall konkurs për një mësimdhënës/e të lëndës së matematikës

“Rahovec 21.11.2023-15:00. Lidhur me rastin me datën 05.12.2023 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Havzi Nela, zani kushtrues i një shpirti ngadhënjimtar

Në ndërmendjen e përvjetorit të lindjes së poetit, tuj kumtu mirënjohje për krejtçfarë ai e shkroi me gjak mbrojti me kalvar, ngucemi tash me...

Hasani për mungesën e bashkëluftëtarëve në festë:Janë njerëzit që dalin protagonist kryesor të kësaj lufte

Luftuan për liri, kontribuan në paqe, morën pjesë në shtetndërtimin e Kosovës, por në këtë përvjetor nuk festojnë në Kosovë. Për Hashim Thaçin, Kadri Veselin,...

Lajmet e Fundit