-6.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Arsim Kukaj nga Korisha përfundon në paraburgim, shantazhoi ish të fejuarën

BurguArsim Kukaj nga fshati Korishë e Prizrenit, ka përfunduar në paraburgim , pasi që ish e fejuara e kishte lajmëruar në organet e drejtëisë për ngacmim dhe shantazh.

Zëdhënësja e Gjykatës Themelore në Prizren, Afërdita Kicaj tha se ndaj Kukajt është caktuar masa e paraburgimit për një muaj.

“I pandehuri në mënyrë të vazhdueshme e ka ngacmuar ish të fejuarën J.Q. me qëllim të frikësimit, duke e shqetësuar me thirrje telefonike, mesazhe, internet, postime të fotografive te ndryshme në rrjetet sociale”, tha Kicaj./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Përfshihet nga zjarri një lokal në Korishë të Prizrenit

Një lokal ësh të përfshirë nga zjarri në fshatin Korishë të Prizrenit. Zjarrfikësit dhe policia kanë dal në vendin e ngjarjes. Nuk raportohet për të lënduar. Rasti...

Manchester United përgatit ofertë rekord për yllin e Napolit

Manchester United është duke përgatitur një ofertë “të çmendur” për transferimin e sulmuesit të Napolit, Victor Osimhen. Në fakt, siç raportohet nga “Daily Mail”, United pritet...

Puhi

Lajmet e Fundit