3.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Driton Selmanaj zgjedhet kryetar i degës së LDK-së në Prizren

Driton Selmanaj, është zgjedhur kryetari i Degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prizren.

Kjo u bë e ditur nga shefi i Grupit Parlamentar të kësaj partie Arben Gashi.

“Të priftë e mbara, Driton!”, ka shkruar Gashi.

Në fakt, Driton Selmanaj u rikonfirmua edhe për një mandat në krye të kësaj dege

Më Shumë

Borrell thirrje Kosovës dhe Serbisë të rrisin vullnetin për marrëveshje

Përfaqësuesi i lartë i BE-së, Josep Borrell, ka bërë të ditur se Kosova dhe Serbia, do jenë temë diskutimi në takimin e ministrave të...

I arrestuar i tretë për rastin e grabitjes në Suharekë lirohet në mungesë provash

I arrestuar i tretë për rastin e grabitjes së një argjendarie në Suharekë është liruar në procedurë të rregullt. Këtë e ka bërë të ditur...

Lajmet e Fundit