22.8 C
Prizren
E hënë, 8 Gusht, 2022

Edhe Sami Lushtaku në spital

SamiLushtaku-i arrestuarNë repartin e Ortopedisë, është shtruar edhe kryetari i Komunës së Skenderajt, Sami Lushtaku.

“Me rekomandim të specialistit të Ortopedisë, Z. Lushtaku është ndaluar për trajtim të mëtutjeshëm në kuadër të Klinikës së Ortopedisë”, ka konfirmuar zëdhënësi i QKUK-së, Shpend Fazliu për “Zërin”.

Ambasadori Selimi dhe kryetari Lushtaku, së bashku me pjesën tjetër të “Grupit të Drenicës”, vazhdojnë të mbahen në paraburgim.

Më Shumë

Prizren, 30 ditë paraburgim për 16 kontrabandistët me emigrantë (VIDEO)

Oborri i Gjykatës Themelore në Prishtinë, u mbush me familjarë të hënën.   Këta priten lajme nga brenda gjykatorja, ku me dyer të mbyllura u mbajt...

“Loyola–Gymnasium” në Prizren shpall konkurs për mësimdhënës/mësimdhënëse

Asociation “Loyola–Gymnasium” ka shpall konkurs për mësimdhënës/mësimdhënëse. VENDE TË LIRA PUNE Asociation “Loyola-Gymnasium” shpall të lira këto vende pune: 1. Një mësimdhënës ose mësimdhënëse të matematikës (me...

Lajmet e Fundit