18.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Elhaida Dani ngjitet për herë të parë në skenën e Eurovizionit (Video)

Përfaqësuesja e Shqipërisë për këtë vit në Eurovizion, Elhaida Dani, shkeli sot për herë të parë skenën e festivalit më të madh të këngës evropiane.

Ajo po qëndron në Vienë, ku dhe këtë vit do të mbahet festivali, dhe sot nisi provat në skenën gjigande.

Në kanalin e Eurovizionit është publikuar një pjesë e shkurtër e kësaj prove.

Dani që nga shumë media botërore po konsiderohet si favorite për këtë vit do të interpretoi më 19 maj, në natën e parë të festivalit.

Më Shumë

Kurti: Dje u dëshmua se kë kemi përballë në veri|Video

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, me një fjalim të publikuar edhe me video në llogarinë e tij në Facebook, për situatën në veri ët...

E krahasuan me yllin e Manchester City-t, reagon ish-banorja e BB VIP: Sot me nerva… (FOTO)

Kejvina Kthella është një ndër modelet më të përfolura në vendin tonë. Pas pjesëmarrjes në “Big Brother VIP 2”, ajo është komentuar shumë në...

Lajmet e Fundit