15.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Shenja e horoskopit që shërohet nga dhimbjet e zemrës!

Virgjëresha eshte shenja e horoskopit qe gjen paqe kete fundmuaji. Pasi të shëroheni nga dhimbjet e zemrës, asgje nuk ju ndal me. Do të ndiheni sikur sapo keni filluar kur vjen puna për të çliruar disa prej atyre demonëve që i keni mbajtur për një kohë të gjatë. Po ndryshoni dhe me shpejtësi. fundi i prillit vjen si një tsunami, cka nenkupton se jeni në procesin e transformimit të jetës suaj, dhe duke e bërë këtë, nuk jeni aq të durueshëm sa do të dëshironit të jeni kur vjen puna për të falur, harruar dhe thjesht për të ecur përpara.

Me një Hënë në Akrep, nuk mund të mos ndiheni se nuk ka asnjë mënyrë që të qëndroni teksa bëni gabime. Keni nxjerre mësime nga pesimi dhe dëshironi të provoni gjera të reja.

Ju do të kuptoni se gjithçka ka të bëjë me ritmin dhe se megjithëse është monumentale që keni filluar procesin e ndryshimit pozitiv, ka të bëjë ende me kohën. Mos nxitoni. Drejtimi qe keni marre është shumë më mirë se nga keni ardhur; ju i keni mësuar mirë mësimet tuaja. Tani, shkoni në nivelin tjetër; mos garoni. Gjithçka do të jetë mirë.

Marketing

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren, partneri më i besueshëm për çdo projekt ndërtimi

 

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

QKMF-së në Malishevë i shtohen edhe katër mjek të rinj

Sot, në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare (QKMF) “Dr.Shpëtim Robaj” në Malishevë, janë nënshkruar kontratat e punës me katër mjek të rinj, mjek të...

Deputeti i VV-së: Jemi gati për shpërbërje – Veç me PDK-në s’mund ta shpërndajmë Kuvendin

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Rexhaj, thotë  se nëse nuk ka unifikim të spektrit opozitar, shpërndarja e Kuvendit të Kosovës është e vështirë të...

Lajmet e Fundit