19.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

RENELUAL TAHIRI prezanton  banesa në kompleksin “Green Avenue” Blloku B !

Për më shumë informata na vizitoni në pikën tonë të shitjes përballë ‘Premium Park Hotel”.

Si dhe mund të na kontaktoni:

+383 44 128 112 ; +383 49 613 613

[email protected]

www.renelualtahiri.com

Kliko videon 

https://fb.watch/mjLbiAFWad/

Më Shumë

Ndahet nga jeta ish-drejtori i Komunës së Prizrenit dhe themeluesi i RTV “Yeni Donem”, Mehmet Bytyç

Është ndarë nga jeta në moshën 69-vjeçare Mehmet Bytyç, një nga emrat që dha kontribut të madh për komunitetin turk të Kosovës. Bytyçi ishte...

Shqipëria sonte debuton në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë në futboll sonte (e shtunë) e fillon rrugëtimin në Kampionatin Evropian “Euro 2024”. Në “Signal Iduna Park” të Dortmundit, kuqezinjtë do të...

Lajmet e Fundit