-1.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Gashi falënderon ‘Eqën’ për kontributin dhënë LDK-së

ArbenGashi-LDKArben Gashi është solidarizuar me dorëheqjen e Eqrem Kryeziut nga postet në LDK. Ai e ka falënderu “Eqën” për kontributin që ka dhënë mbi 24 vite në LDK.

Gashi ka shkruar një postim të shkurtër në Facebook.

“Faleminderit per kontributin mbi 24 vite ne LDK dhe per Kosoven z. Eqrem Kryeziu” ka shkruar ai. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Thënie të pavdekshme nga Dritëro Agolli

“Gabimi i një doktori varroset në tokë. Gabimi i një arkitekti bie në tokë, kurse gabimi i një mësuesi ecën nëpër tokë”. “Vetëm gjuha e...

Projektligji i ri për lirinë fetare është rigoroz sa i përket mbarëvajtjes fetare në Kosovë

Faik MIFTARI Në Republikën e Kosovës për momentin në fuqi është Ligji Nr. 02/L-31 për lirinë fetare në Kosovë i aprovuar qysh në vitin 2006...

Lajmet e Fundit