11.8 C
Prizren
E hënë, 15 Prill, 2024

Grabovci në Facebook: Po fillojmë implementimin e ‘Misionit të Ri’

Adem Grabovci14-07Deputeti i PDK-së, Adem Grabovci, njëri nga zyrtarët më aktiv të kësaj partie, thotë se po fillojnë implementimin e Misionit të Ri. Misioni i Ri ishte motoja e fushatës së PDK-së në fushatën elektorale për zgjedhjet e parakoheshme të 8 qershorit.

“Po fillojmë implementimin serioz të Misionit të ri – Kosovës së zhvilluar ekonomikisht”, ka shkruar Grabovci në Facebook.

Që i bie se ky “implementim” po fillon në Facebook se dikah tjetër nuk po shihet. Bile edhe vet shefi i partisë së tij Hashim Thaçi në postimet e javëve të fundit as që e përmend më këtë “Mision”.

Më Shumë

Ballkani fiton dhe e konsolidon pozitën e parë në tabelë

Ballkani e ka konsoliduar udhëheqjen e tabelës së Superligës së Kosovës në futboll, duke bërë dy pikë më shumë se sa Drita dhe pesë...

Gjermania sot i dhuron automjete FSK-së

Sot në kazermën e FSK-së “Adem Jashari” do të mbahet ceremonia e pranim-dorëzimit të donacionit me automjete nga Republika Federale e Gjermanisë për Forcën...

Lajmet e Fundit