0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Gruaja ankohet se bashkëshorti në vend të dhuratës i dhuroi para kesh

Një grua u ankua në rrjetet sociale se bashkëshorti i saj, në vend të dhuratës për Krishtlindje, i dha para kesh, shkroi Mirror të dielën.

Gruaja që nuk iu bë i ditur identiteti, shkroi në platformën Mumsnet, se me bashkëshortin është në lidhje tash e 8 vjet, por u mërzit shumë kur i dha vetëm para.

“Ne jemi bashkë për 8 vjet dhe i kemi dy fëmijë të vegjël. Kam bërë blerjen e të gjitha dhuratave për ta. Ai po pretendon se nuk ka kohë, se nuk mund të blinte asgjë dhe jam shumë e shqetësuar. Ndihem e lënduar, por ai mendon se jam e paarsyeshme dhe duhet të jem mirënjohëse për paratë”, shkroi ajo.

Ajo i pyeti lexuesit nëse është kjo normale dhe se a do të lëndoheshin edhe ata me një veprim të tillë.

Më Shumë

Dr. Hasan Arzoallxhiu caktohet udhëheq i spitalit të Prizrenit

Dr. Hasan Arzoallxhiun është caktuar udhëheqës i spitalit “Prim. Dr. Daut Mustafa” në Prizren. Caktimi i Dr. Hasan Arzoallxhiut bëhet pasi drejtoresha ezkekutive Spitalit të...

Real Madrid nuk dëshirojnë të inkuadrohen në dramën që e rrethon Mbappe-n në PSG

Real Madridi është thjesht spektator i situatës së Kylian Mbappe në Paris Saint-Germain dhe ata nuk janë të gatshëm të përfshihen në dramën që...

Lajmet e Fundit