-0.2 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Guardiona mund të largohet nga City

Pep Guardiola mund të largohet nga Manchester City.

Trajneri spanjoll nuk e ka vazhduar ende kontratën, e cila i skadon në vitin 2021.

Kjo ka bërë që drejtuesit e klubit të mendojnë për zëvendësuesin e trajnerit Guardiola.

Sipas “Daily Mailt” krerët e klubit anglez, kanë nisur bisedimet me trajnerin gjerman Julian Ngalesmann.

Ngalesmann aktualisht është trajner i Leipzigut.

Më Shumë

Veliaj: U kam propozuar presidentit dhe Ramës që t’u jepen të gjithë kosovarëve pasaporta të Shqipërisë

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj sot ka pritur në takim këngëtaren me origjinë shqiptare Dua Lipa, të cilës i është dhënë nënshtetësia e Shqipërisë. Në këtë...

Katër raste të parave të falsifikuara brenda 24 orëve

Katër raste të falsifikimit të parave janë raportuar në Policinë e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit.Në Fushë Kosovë një punëtor i bankës ka...

Lajmet e Fundit