22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Harris konfirmon ndarjen me Rita Orën

Calvin Harris dhe rita oraMuzikanti, Calvin Harris ka konfirmuar ndarjen me Rita Orën duke vërtetuar fjalët se çifti ka pasur rrugë të ndara që një kohë.

Harris e bëri konfirmimin në Twitter duke mbyllur spekulimet mbi këtë çështje duke thënë se kjo “Ka kohë që ka ndodhur”.

Ylli kishte postuar në rrjetin social: “Unë dhe Rita i kemi dhënë fund lidhjes sonë kohë më parë. Ajo është e bukur, e talentuar dhe i uroj gjitha të mirat.”

Spekulimet për ndarjen e tyre erdhën kur Calvin ishte parë duke lënë dy klube me dy femra të ndryshme, e Rita ishte me familjen në Meksikë.

Harris tradhton Ritën?

Ndërkohë, Rita nuk ka dhënë asnjë shpjegim për ndarjen me DJ-in.

Më Shumë

Moti sot: Me diell dhe vranësira, temperaturat deri në 31 gradë Celsius

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të nivelit të mesëm të Troposferës, të cilat vende -vende mund të...

Shpallet konkursi për regjistrimin e nxënësve në Shkollën e Muzikës “Lorenc Antoni” në Prizren

Shkolla e Muzikës “Lorenc Antoni” në Prizren ka shpallur konkursin për regjistrimin e nxënësve të rinj për vitin shkollor 2024/2025. Të gjithë nxënësit që kanë...

Lajmet e Fundit